Par mums

Kompānija "Green Home" tas ir 11 gadu pieredze apzāļumošana un ainavu dizaina. Mūsu uzņēmējdarbības pamatā ir mīlestība pret dabu un skaistumu, kas gadu gaitā pārtopa par interesantu un aizraujošu darbu, kura pamatā ir daudzgadīga pieredze un iegūtās zināšanas. Mūsu komanda ir ģīmenes uzņēmums, kur strāda sava jomā profesionāļi: dārznieki, celtnieki un dizaineri. Šodien mēs strādājam visā Baltijas reģionā, kā arī Zviedrijā, Šveice un paplašinām mūsu robežas.

Mūsu klienti ir privātpersonas un juridiskās personas, apsaimniekošanas un būvniecības uzņēmumi, slavenībām un parastie cilvēki, kuriem daba ir neatņemama daļa no mūsdienu dzīves.

Mēs esam gatavi piedāvāt saviem klientiem visdažādāko pakalpojumu un servisa klāstu. Mūsu pastāvīgie partneri ir labākas audzētavas Latvijā, kuru dadzgadīga pieredze un zināšanas, palīdz mums piedavat musu klientiem labākos risinājumus. Mēs arī strādājam ar gadiem pārbaudītām automatisko laistīšanas sistēmu (Hunter) un modernu tehnoloģiski attistītu celtniecības materialu piegādātajiem.  Mēs sadarbojamies ar profesionāliem santehniķiem un elektriķiem, lai izveidotu unikālus gaismas un ūdens kompozīciju scenārijus klientu vietnēs.

Šodien mēs esam gatavi piedāvāt Jums vismodernākus un tehnoloģiski progresīvus risinājumus ainavu dizaina jomā, lai radītu ērtu atpūtas vietu jusu dārzā, istenot dzīve jusu idējas u fantāzijas, radot draudzīgu un komfortu pilnu ainavu, kur jūs varesiet baudīt dzīvi un dabu.